58. aukció
Pekáry István (1905-1981) Falusi délután, 1967
61

Pekáry István (1905-1981)

Falusi délután, 1967

Olaj, vászon, 66,5x85 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 67
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft