36. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Falusi házak, 1955
109

Tóth Menyhért (1904-1980)

Falusi házak, 1955

Olaj, papír, 20,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: TM 55
Kikiáltási ár: 480 000 Ft