36. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Vadas, 1965
90

Tóth Menyhért (1904-1980)

Vadas, 1965

Olaj, karton, 31x43,5 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 850 000 Ft