Időzített online grafikai aukció
Kondor Béla rézkarc
92

Kondor Béla (1931-1972)

Falusi mulatság

Rézkarc, papír, 38,5 x 29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B.
Jelezve jobbra lent: Féte de village 50/12
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft