Időzített online grafikai aukció
Kondor Béla rézkarc
91

Kondor Béla (1931-1972)

Repülés

Rézkarc, papír, 39 x 29,5 cm
Jelezve balra lent: Repülés 50/47
Jelezve jobbra lent: Kondor B.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft