11. aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Falusi utca
172

Hollósy Simon (1857-1918)

Falusi utca

Olaj, vászon, 59x59 cm
Jelezve jobbra lent: Hollósy
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft