11. aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Técsői táj, 1905 körül
46

Hollósy Simon (1857-1918)

Técsői táj, 1905 körül

Olaj, vászon, 56x95 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Reprodukálva és kiállítva: • Collegium Hungaricum Berlin, 2002. február 14. – március 14. • Kolonie der Traume: Nagybánya, 1. ábra, 34. oldal