22. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Faluszéle
182

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Faluszéle

Olaj, fa, 12,5x22 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

BÁV 33. aukció, 206. tétel