22. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Feleségem, 1892
181

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Feleségem, 1892

Akvarell, papír, 30x23,5 cm
Jelezve jobbra fent: Perlmutter I. 1892
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

BÁV 31. aukció, 182. tétel