55. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Fasor, 1915
127

Rudnay Gyula (1878-1957)

Fasor, 1915

Olaj, fa, 49,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Kováts Béla barátomnak. Rudnay Gy. 1915.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 550 000 Ft