55. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Lovasok szabadban
195

Rudnay Gyula (1878-1957)

Lovasok szabadban

Olaj, vászon, 33,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft