15. aukció
László Fülöp (1869-1937) Fátyolos női arckép
214

László Fülöp (1869-1937)

Fátyolos női arckép

Olaj, karton, 68,5x50 cm
Jelezve jobbra középen: LF 99 I.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft