Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Czóbel Béla (1883-1976) Fauve csendélet, 1907, Hátoldalon: Kabaré színpad Párizsban
40

Czóbel Béla (1883-1976)

Fauve csendélet, 1907, Hátoldalon: Kabaré színpad Párizsban

Olaj, karton, 60x48 cm
Jelezve jobbra fent: Czobel 907 Paris