Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Czóbel Béla (1883-1976) Ülő fiúk (Fiú aktok), 1907 körül
22

Czóbel Béla (1883-1976)

Ülő fiúk (Fiú aktok), 1907 körül

Olaj, vászon, 67x97 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel