56. aukció (2017 október)
Glatz Oszkár (1872-1958) Favágás, 1927
195

Glatz Oszkár (1872-1958)

Favágás, 1927

Olaj, vászon, 63x80 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1927
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft