56. aukció (2017 október)
Glatz Oszkár (1872-1958) Fiatal nő sokác népviseletben, 1931
176

Glatz Oszkár (1872-1958)

Fiatal nő sokác népviseletben, 1931

Olaj, vászon, 100,5x79 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1931
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 400 000 Ft