48. aukció
Wágner Sándor 1838-1919 Fegyverszoba
31

Wágner Sándor 1838-1919

Fegyverszoba

Olaj, papírlemez, 40x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: A Wagner
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft