58. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Fehér csendélet (Csendélet almákkal), 1912 körül
114

Czigány Dezső (1883-1938)

Fehér csendélet (Csendélet almákkal), 1912 körül

Olaj, vászon, 58,5x42 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 32 000 000 - 44 000 000 Ft