43. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Fehér éjszaka Suomiban
7

Bornemisza László (1910-1995)

Fehér éjszaka Suomiban

Olaj, vászon, 80x110 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft

Hátoldalon, vakrámán: "Bornemisza L.: Fehér éjszaka Suomiban"