31. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Fehér fény, 1997
133

Hencze Tamás (1938-2018)

Fehér fény, 1997

Olaj, vászon, 120x90 cm
Jelezve jobbra lent: Hencze 97, Jelezve hátoldalon: Fehér fény 97, 120x90 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft