31. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Passz Piros, 2004
124

Hencze Tamás (1938-2018)

Passz Piros, 2004

Olaj, vászon, 120,5x80,5 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T. 2004
Kikiáltási ár: 750 000 Ft