2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Anna Margit (1913-1991) Fej (Hátoldalon Nő rózsával)
53

Anna Margit (1913-1991)

Fej (Hátoldalon Nő rózsával)

Olaj, tempera, pasztell, papír, 37x30,7 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft