Kortárs aukció
Birkás Ákos (1941-2018) Fej (Kopf), 1998
63

Birkás Ákos (1941-2018)

Fej (Kopf), 1998

Olaj, vászon, 201x133 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás Kopf (180-15Mn8) 1998
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft