Kortárs aukció
Birkás Ákos (1941-2018) Metsétek meg Velencét!, 1974
19

Birkás Ákos (1941-2018)

Metsétek meg Velencét!, 1974

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Birkás Ákos
Kikiáltási ár: 300 000 Ft