5. aukció
Bernáth Aurél Badacsony, Balaton
95

Bernáth Aurél (1895-1982)

Fekete Badacsony, 1948

Olaj, vászon, 85 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

187

Bernáth Aurél (1895-1982)

Beckó vára, 1929

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
196

Bernáth Aurél (1895-1982)

Éjszaka lepkékkel I.

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft