6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Nicolas Schöffer (1912-1992) Fekete és fehér
47

Nicolas Schöffer (1912-1992)

Fekete és fehér

Olaj, akvarell, papír, 50 x 32,5 cm
Jelezve jobbra lent: N.S.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft