A Dévényi-gyűjtemény
Miháltz Pál (1899-1988) Fekete fák, fehér falak, 1972
98

Miháltz Pál (1899-1988)

Fekete fák, fehér falak, 1972

Olajtempera, vászon, 55x80 cm
Jelezve jobbra lent: Miháltz Pál 972