A Dévényi-gyűjtemény
Miháltz Pál (1899-1988) Kis önarckép madárral, 1956
80

Miháltz Pál (1899-1988)

Kis önarckép madárral, 1956

Olaj, fa, 25x16,5 cm
Jelezve a hátoldalon Miháltz Pál Kis önarckép madárral 956. Olaj