55. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Fekete ló
112

Lotz Károly (1833-1904)

Fekete ló

Olaj, karton, 26x28,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K. Hátoldalon felirat: Szentkirályi Bélának emlékül Sándor Ákosné Lotz Ilona Budapest 1910 nov.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft