55. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Lotz Ilona portréja
77

Lotz Károly (1833-1904)

Lotz Ilona portréja

Olaj, vászon, 63,5x31,5 cm
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Botfai Hűvös Iván gyűjteményében (1933)‣ letét a Fővárosi Képtárban, majd a Magyar Nemzeti Galéria Új Képtárában
Kiállítva:‣ Lotz Károly emlékkiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1933. katalógus: 292. 29