14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Hencze Tamás, triptichon
55

Hencze Tamás (1938-2018)

Fekete-vörös triptichon, 2001

Olaj, vászon, 150 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze '001 (kétszer)
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 4 600 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Hencze Tamás kiállítása. Vadnai Galéria, Budapest, 2001. október