67. Aukció
Böhm Lipót (1916-1995) Fekvő Akt
139

Böhm Lipót (1916-1995)

Fekvő Akt

Olaj, vászon, 60 x 40 cm
Jelezve hátoldalon: Böhm Lipót signeu = Poldi "Fekvő Akt" olaj
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft