67. Aukció
Böhm Lipót, geometrikus absztrakció
85

Böhm Lipót (1916-1995)

Kompozíció, 1979

Akvarell, gouache, papír, 50 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Poldi 1979
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft