6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
fe Lugossy László (1947- ) Felborul a szék, 1999
113

fe Lugossy László (1947- )

Felborul a szék, 1999

Olaj, papír, 42,5 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: fell' 99., Jelezve hátoldalon: fe Lugossy László Felborul a szék 1999
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft