6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
fe Lugossy László (1947- ) Ridikül, 1997
73

fe Lugossy László (1947- )

Ridikül, 1997

Tempera, akvarell, kréta, papír, 114,5 x 84,5 cm
Jelezve jobbra lent: feLL97, Jelezve hátoldalon: feLL: Ridikül'97
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft