Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Felesége arcképe, 1918
31

Kádár Béla (1877-1956)

Felesége arcképe, 1918

Olaj, karton, 69x50 cm
Jelezve jobbra fent: Kádár Béla