Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Kádár Zsuzsa arcképe, 1920 körül
32

Kádár Béla (1877-1956)

Kádár Zsuzsa arcképe, 1920 körül

Olaj, karton, 41x34 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla, Kádár Zsuzsi