27. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Felesége (Torday Mária) portréja, 1910  Hátoldalon: A nagybányai kispiac, 1910
84

Boromisza Tibor (1880-1960)

Felesége (Torday Mária) portréja, 1910 Hátoldalon: A nagybányai kispiac, 1910

Olaj, vászon, 81x63 cm; 63x81 cm
Jelzés nélkül; Jelezve jobbra lent: 1910 Boromisza Tibor NB
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft

Hátoldalon: BOROMISZA Tibor (1880-1960)A NAGYBÁNYAI KISPIAC, 1910Kiállítva: -A művészház negyedik csoportos kiállítása.Művészház, Budapest, 1911. január, katalógus: 94.Reprodukálva: -Kultúra. 1911. 17–18. 716.-Modern magyar fest