14. aukció
Thorma János (1870-1937) Feleségem portréja
149

Thorma János (1870-1937)

Feleségem portréja

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 950 000 Ft