14. aukció
Thorma János (1870-1937) Fekvő akt, 1929
69

Thorma János (1870-1937)

Fekvő akt, 1929

Olaj, vászon, 60x75 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma, jelezve hátoldalon: festette Thorma János 15/1929
Kikiáltási ár: 700 000 Ft