32. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Feltámadás
106

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Feltámadás

Olaj, vászon, 54,5x44,5 cm
Jelezve hátoldalon: PCSV
Kikiáltási ár: 800 000 Ft