32. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Maszkos csendélet
105

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Maszkos csendélet

Olaj, vászon, 68x48 cm
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft