50. Jubileumi Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Felvillanó fények, 1979
192

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Felvillanó fények, 1979

Olaj, vászon, 90x50,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 1979 Felvillanó fények 79/14
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ,
Kecskemét, 1980.
‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Pécsi Galéria, Pécs, 1983. április 15. – május 8. katalógus: 21
‣ Gyarmathy Tihamér kiáll