50. Jubileumi Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Átváltozás, 1976
125

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Átváltozás, 1976

Olaj, vászon, 121x60 cm
Jelezve hátoldalon: 76/22 Gyarmathy Tihamér 1976. III.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Szentendrei Képtár, Szentendre, 1991. március 17. – április 28. katalógus: 35.