14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gábor Áron, absztrakt
32

Gábor Áron (1954)

Fény labirintus I-II., 2014

Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Gábor Áron 2014
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

Fény labirintus I., 2014
Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Vakrámán: Gábor Áron “Fény labirintus I.” 2014

Fény labirintus II., 2014
Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Hátoldalon felirat: Gábor Áron “Fény labirintus II.” 2014