14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gábor Áron, Elvont Művészek Csoportja
95

Gábor Áron (1954)

Természet és szellem IX., 2002

Olaj, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Gábor Áron Természet és szellem IX. 2002
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft