75. tavaszi aukció
Gyarmathy Tihamér, európai iskola
81

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fények a bozótban (Afrika), 1973

Olaj, vászon, 100,5 x 60,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 1973 Fények a bozótban (Afrika)
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 73/3

KIÁLLÍTVA:
¦ Gyarmathy Tihamér életmű kiállítása. Budapesti Történeti Múzeum – Fővárosi Képtár, 1995. március 8. – július 3., kat.: 155.
¦ Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29., 11. kép