75. tavaszi aukció
Gyarmathy Tihamér, struktúra
124

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Struktúrák, 1981

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Baráti szeretettel Gyarmathy Tihamér 981
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft