28. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fények átlósan, 1984
120

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fények átlósan, 1984

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 1984 Fények átlósan, 60x70
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft