Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fények tere, 1975
21

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fények tere, 1975

Olaj, vászon, 55x67 cm
Jelezve hátoldalon: 75/1 Gyarmathy Tihamér 1975 I. "Fények tere"